Akik Taşlı Osmanlı Tuğrası Erkek Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : e5006
184,00 TL 129,90 TL
%29İndirim

İndirim

Kargo ÜCRETSİZ, Aynı gün içerisinde kargo. Kapıda NAKİT ve KREDİ KARTIYLA ödeme imkanı Havale ile Ödeme +%5 İNDİRİM

Telefonla
Sipariş
Favorilerime
Ekle
İndirimli
Ürün
Fiyatı Düşünce
Haber Ver
Güvenli
Alışveriş
İstek
Listeme Ekle

Ürün Özellikleri

Üretildiği Maden

925 Ayar Gümüş

Kullanılan Taş

Akik

Yüzük Ölçüsü

Yüzük ölçünüzü öğrenmek için tıklayın.Yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız, size en uyumlu yüzük ölçüsünü semtinizdeki gümüşcüden ögrenip 3 - 5 TL arasında büyültme ya da küçültme işlemi yaptırabilirsiniz. Sattığımız her yüzük yaklaşık 5 numara büyütülebilir veya küçültülebilir şekilde üretilmiştir.

Hazırlanma Süresi

Ücretsiz Aynı Gün Kargo -1 iş günü içinde kargoya verilir.

Ürün Kutusu

Sanroza özel kutusu ile gönderilir.

Ürün Açıklaması

Ömür boyu garantilidir. Bronz parça ile sabitlenmiş akik taşından yapılmıştır. Üzerindeki osmanlı tuğrası gümüş parçadır ve el işçiliğiyle üretilmiştir. Yüzüğün ağırlığı 11 ± gramdır. (Numaraya Göre Değişebilir.) Sanroza Kuyumculuk güvencesiyle Erkek Akik Taşlı Osmanlı Tuğrası Erkek Gümüş Yüzük Modellerine hemen sahip olmak için sipariş verin. 

Doğal Taş Açıklaması

Akik taşı, vücut sağlığı açısından çok büyük bir öneme sahipken bu taş aynı zamanda, psikolojik etkileri açısından da çok ilgi gören bir taştır. Bu taşın, yenileyici bir enerjiye sahip olduğu ve böylece de sıkıntılı ve de kötü hissedilen zamanlarda, olaylara iyi tarafından bakıldığına inanılmaktadır. Öyle ki, bu taş özellikle kişilerden gelen negatif enerjiye yenik düşenler için iyi bir yardımcı olarak gözükmektedir. Bu taşın, kişilere en büyük etkilerinden birisi de, bu taşın özgüveni artırıcı bir özelliğe sahip olmasıdır. Bu nedenden dolayı da, akik taşının özellikle yüzük olarak kullanımı önerilir. Gümüş ile birleşen ustalık sonucu eşsiz bir akik taşlı osmanlı tuğrası erkek gümüş yüzük ortaya çıkmıştır.


Son Gezdikleriniz