KATEGORİDE ÇOK SATANLAR

Bijuteri Küpe 

Kadınların vazgeçemediği takı çeşitlerinin arasında küpe ilk sıralarda yer alır. Kıyafetin tamamlayıcısı olarak çeşitli madenlerden üretilen küpeler farklı modellerde tasarlanmaktadır. Halka küpeler bir zamanların modası iken, şimdilerde modernize edilerek tekrar kullanıma sunulmuştur. İtalyan kesim oval küpeler, hem şık hem de sade görünüm sevenlerin ilgi odağı olmuştur. Bijuteri küpe rose kaplama, zirkon taşlı, duo halka olarak çeşitlilik göstermektedir. Farklı tarzını yansıtmak isteyenler, asimetrik kesim küpelerle kombin yapabilirler. Tektaşlar yüzük modellerinde özel bir anlama sahip iken, küpelerde de yerini almıştır. Zarafetin simgesi tektaş küpe modellerinde kare, daire, damla şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Küpe ile Kombin Çeşitleri 

Küpeler, takıların en sevilen ve en çok tercih edilen parçasıyken tasarımcılar tarafından her tarza uygun çeşitlilik sunulmaktadır. Bijuteri küpe dünyasındaki farklı modeller sayesinde kombin oluşturmak hem zevkli hem de kolay hale gelmiştir. Geniş modelli, büyük ve salkım şeklinde olan küpeler, boynu açık ya da omuz dekolteli kıyafetlerde tercih edildiğinde daha çok kendini gösterecek ve hoş bir görünüm katacaktır.


Tektaş detaylı küpede ise, kıyafet seçimi klasik olmalıdır. Şıklığı bir bütün olarak yansıtmanın en sade yolu, tektaş ile tamamlanan klasik bir giyimdir. Gece kıyafetlerinde takıların etkisi oldukça yüksektir. Dekolte açıklığına göre tercih edilebilecek püsküllü küpe etkileyici bir görünüm verecektir. Günlük giyimin spor havasına uygun asimetrik kesim küpe modelleri birden fazla takıldığında daha modern bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Birbirinden farklı bijuteri küpe  çeşitliliğine sahip şık ve zarif küpe modelleri için sitemizden fikir alabilirsiniz.