35%

Sepette +%15 İNDİRİM!

1.146,67 TL 734,90 TL

Sepette 624,6600 TL

38%

Sepette +%15 İNDİRİM!

1.020,16 TL 624,90 TL

Sepette 531,1600 TL

Yeni 38%
741,75 TL 454,90 TL

Sepette 384,0000 TL

35%
847,67 TL 549,90 TL

Sepette 467,4100 TL

38%
1.020,16 TL 624,90 TL

Sepette 531,1600 TL

KATEGORİDE ÇOK SATANLAR

Erkek Gümüş Yüzük

Erkekler için vazgeçilmez aksesuarlardan biri yüzüklerdir. Yüzük seçimi ne kadar doğru olur ise giysi kombinesi de o derece doğru olacaktır. Erkekler için farklı birçok yüzük modelleri tasarlanmıştır. Burada kişiler, kendileri için en ideal olan ve kendi tarzlarını en doğru yansıtan yüzükleri seçmeleri için yüzükleri ve diğer takıları iyi analiz etmeleri gerekir. Aksi halde parmakta çokta güzel durmayacaktır. Şık görünmek isteyen kişiler kendilerini doğru ve en iyi yansıtan yüzük ve diğer takıları tercih etmeleri gerekir. Bununla beraber kendi tarzlarının yanında, giyilen giysiye ve diğer takılara da seçilen yüzüğün uyum sağlaması gerekir. Klasik bir giysi ile seçilecek olan yüzük, taşlı olabileceği gibi daha düz ve modern yüzüklerde seçilebilir.

 

Erkekler İçin Tasarlanan Yüzük Modelleri

Erkekler için birçok farklı yüzük modelleri tasarlanmıştır. Bunlar arasında ahşap olan, değerli taşlar ile süslü olan yüzüklerin yanında oyma detaylı olan gümüş yüzükler de tasarlanmıştır. Bu kadar çok yüzük yelpazesi içinden kişiler kendileri için en uygun olan yüzüğü seçebilirler. Takım elbise ile tercih edilebilecek erkek gümüş yüzük modelleri ise şöyledir; yuvarlak başlı ay yıldızlı erkek gümüş yüzük, yüzüğün ana teması Türk bayrağıdır. Yüzüğün taş kısmı koyu kırmızı iken, kenar kısımları metal renktedir. Oniks taşlı erkek gümüş yüzük, siyah renkli olan yüzük çok sade olmasının yanında oyma detayı ve çizgi detayı göze oldukça hoş görünecektir. Oniks taşlı yuvarlak başlıklı erkek gümüş yüzük yüzüğün başlık kenarı siyah oymalardan oluşmaktadır. Taşı ise koyu kahverengi olduğu için tüm parmaklarda oldukça hoş görünecektir. Okyanus sedef taşlı Osmanlı devlet armalı erkek gümüş yüzük; Osmanlının asaletini parmaklarında taşımak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Okyanus mavisi rengi ile hemen - hemen tüm giysilere uyum sağlayacağı gibi yüzüğün taş detayında da Osmanlı sancak resmini görmek mümkündür.

 

Erkek gümüş yüzük fiyatları

Düz yüzükler ve takılar yerine, erkekler kendi tarzlarını yansıtan ve kişiliğini gösteren yüzükler tercih etmek isterler. Bu nedenle de seçilebilecek en güzel yüzükleri detaylı ve özenli seçmeleri gerekir. Örneğin; taşlı yüzüklerin üzerinde sadece taş değil aynı zamanda da oyma detayı ve renk detayı seçimi de önemlidir. Tüm kıyafetler ile kombine edilebilecek yüzük modelleri içinde dini görselli ve tarihi görselli yüzükler seçilebilir. Yüzüğün görsel kısmında Osmanlı padişah tuğrası, Osmanlı devleti sancak görseli, hilal görseli tercih edilebilir.