Garanti Koşulları

  Sanroza  Kuyumculuk Gümüş Takı Ürünleri 1 Yıl Süre ile Garanti Kapsamında

 

Garanti altındaki her kusurlu ürün Sanroza teknik uzmanları tarafından teşhis edilip değerlendirilecektir. Şartlara bağlı olarak ürün tamir edilebilir, aynısı ya da eşdeğerli bir ürün ile değiştirebilir.

Stoklara bağlı olarak, eşdeğeri ürünle değişim sağlanabilir.

Sanroza  Gümüş Ürünlerinin Garanti Kapsamında Yer Alabilmesi İçin;

Sanroza  Müşteri Sistemlerinde İsim, Cep Telefonu Numarası ve E-posta adresi ile kayıtlı olması gerekmektedir.

Tamiratın gerçekleştirebilmesi için;  ürünün orijinal, önceki haline getirilebilir olmasının mümkün olması gerekir.

Yedek parçaların halen mevcut olması (bir ürünün üretiminin sona ermesi halinde bu genellikle mümkün olmamaktadır.)

 

Sanroza Gümüş Ürünlerde 1 Yıl Süre ile Garanti Kapsamına Dahil Olan Tamirat İşlemleri;

Kopma:  Kaynak veya birleşme yerlerinden kopan ürünler, (Kullanıcı kaynaklı kaportılanlar hariç ) 1 Yıl boyunca Sanroza Garantisi ile ücretsiz olarak tamir edilir. 

Kararma:  Sanroza  Gümüş Ürünleri farklı kaplama seçenekleri ile satışa sunulmaktadır,  Kimyasal maddeler ile temas etmeden, Ürünlerde meydana gelecek olası renk değişiklikleri 1 Yıl boyunca Sanroza  Garantisi ile ücretsiz olarak tamir edilir. 

Taş düşmesi:  Sanroza  Gümüş ürünlerinde yaşanacak taş düşmesi sorunları garanti kapsamındadır. Üründe meydana gelen taş düşmesi sorunları 1 Yıl boyunca Sanroza Garantisi ile ücretsiz olarak tamir edilir.  (Özel kesim taşlarda yaşanan taş düşmeleri, garanti kapsamına girmez ve bazı taşlar bulunamadığından tamiri mümkün olmamaktadır.)

Bir ürünü veya ürüne ait bir parçayı değiştirmek veya tamir ettirmek istediğiniz bir Sanroza Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Bir ürünün Sanroza  Garanti politikasının şartları kapsamında yer almaması halinde, Tadilat Birimimiz ücret karşılığı tamir hizmeti sunmayı teklif edebilir.

Tamir İşlemlerinde Kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmalıdır, Sanroza anlaşmalı kargo ile çok uygun fiyata gönderim sağlamanız mümkündür.