Gümüş Kolye

Kadınların en sevdiği aksesuarlar arasında kolyeler gelir. Bayanlar için üretilmiş çok farklı renklerde ve modellerde kolyeler mevcuttur. Bayanlar hemen - hemen tüm kıyafetleri için ayrı kolye kullanırlar bu nedenle de her giysiye uygun kolye seçimi yapabilir bayanlar. Kolye kullanırken kolyenin kullanılacağı mekân çok önemlidir. Kolyeler, giysilere uyum sağladığı gibi diğer takılan takılara da ve gidilecek mekâna uyum sağlamalıdır.

Gümüş Kolye Fiyatları

Tektaş gümüş takı seti daha çok koyu renk abiyeler ile tercih edilebilecek çok şık bir kolye setidir. Bu kolyeyi tercih eden bayanlar abiye kıyafetlerin yanında klasik kıyafetler ile tercih edilebilir.  Gümüş kolye olduğu için tüm kıyafetler ile kolaylıkla tercih edilebilir. Gümüş  tek taş gümüş kolyelerin yanında yeşil kuvars taşlı gümüş takı seti: rengi ile görenleri cezbeden kolye bu kolyenin zincirleri sarı olduğu için gold olan diğer aksesuarlar ile kombine edilebilirken açık renkli kıyafetler ile oldukça şık duracaktır. Örneğin beyaz ve krem renkli takım elbiseler ve abiyeler ile çok uyumlu olacaktır. Ters hilal gümüş kolye, taş detaylı olan bu kolye genelde klasik giysilerle tercih edilebileceği gibi bayanlar abiye kıyafetler ile de tercih edebilir.  Hilallin parıltısını her daim üzerinde taşımak isteyenler spor kıyafetler ile de tercih edebilir. İtalyan gümüş kolye: İtalyan gümüş kolye farklı tarzları olan kadınları yansıttığı gibi bayanların boynundaki duruşu da ayrıca bayanların görselliğine kişilikte katan bir kolyedir. Bu nedenle farklı tarzları yakalamak isteyen tüm kişiler İtalyan gümüş kolyeyi tercih edebilirler.  

Gümüş kolye modelleri

Melek kanatlı gümüş kolye: melek kanatlı gümüş kolyeyi spor ve klasik giysilerde bayanlar rahatlıkla tercih edebilirler. Masumiyetin en güzel yansıması olan gümüş kolye modelleri arasında en sık kullanılan bir modeldir. Renkli gümüş kuruvas kolye: renkli damla taşlardan tasarlanmış kolyeyi, her renk spor giysiler ile tercih edebilir bayanlar. Damla modelleri ile tüm dikkatleri üzerine toplayan kuruvas kolye tüm bayanlar için en ideal bir kolyedir. Gezegen gümüş kolye: rengi siyah ve altın olan gümüş kolyeyi her yaştan bayanlar tercih edebilir. Gezeğen kolye sadece spor kıyafetler ile değil istenirse klasik giysiler için de kıyafet tamamlayıcı olarak ta kullanılabilir. İtalyan pullu gümüş kolye: pullu kolye dekolte giysiler ile oldukça hoş duran bir kolyedir. Rengi itibari ile de tüm kıyafetlere uyum sağlayacaktır.