GÜVENLİK

Alışveriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.Web sitemize kayıt olurken kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılamaz. SSL yazılımları , müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının,çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 64 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Sanroza Neden Güvenilir Mağaza ve Yorumları?

 

Sanroza.com; T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından doğrulanmıştır. ETBİS kayıt sorrgulama için aşağıdaki karekod logo üzerine tıklayabilir yada akıllı telefonunuzdan barkodu okutabilirsiniz.
 
 
 Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir.
 
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), başlıca e-ticaret sitelerinin kayıt altına alınması ve e-ticaret verilerinin merkezi bir yerde toplanıp işlenerek istatistiksel bilgilere dönüştürülmesi amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir.
 

 

 Güvenli alışverişin adresi Sanroza..

 

Sanroza Kuyumculuk, N11, Trendyol, Gittigidiyor ve Hepsiburada platformlarının başarılı mağazası ve ürün tedarikçisidir. (Yüzlerce müşterimizden bir kısmının yaptığı Yorum ve Değerlendirmeye göz atabilirsiniz.) 

 

* Ayrıca Sanroza.com > Müşteri değerlendirmelerinide Mağaza İletişim Merkezi adlı bağımsız bir sitedende okuyabilisiniz.

 

Kaynak : N11

      Kaynak: N11 

 

  Sanroza Kuyumculuk yüzlerce Gümüş takı modelini birçok araştırma ve testler sonrası Stüdyoda telifli olarak özenle resimletir. Satışa hazır ürünlerimiz üzerinde Sanroza filigranı vardır. Resimlerde oynama düzeltme yapılmaz, sizlerden gelen mesajlar da resimden daha güzel cümlesi bizleri mutlu etmektedir. Sizlerin beğenisine sunduğumuz her ürünün daima arkasında durur ve 1 yıl garanti veririz.    sanroza şikayet, sanroza güvenilir mi, sanroza kuyumculuk güvenilir mi

 

   Bizlere herzaman ulaşabilmeniz için 7/24 aktif Sanroza.com sitemiz ve Çağrı merkezimiz (09:30 / 23:00) ile WhatsApp ekibimize (09:30 / 23:59)  mesajınız yada göndermiş olduğunuz mailler bize ulaştığı anda en kısa sürede cevaplanır ve çözüme kavuşturulur.  sanroza şikayet, sanroza güvenilir mi, sanroza kuyumculuk güvenilir mi

 

   Sipariş Sanroza'ya ulaştığında, ekibimizde ilk gün aldığımız 1'nolu siparişteki gibi tatlı bir telaş başlar. İnsanın ve teknolijinin birleştiği heralanda istemeden de olsa hatalar olabilir. Sanroza'da hata oranı %1'in altındadır. Ancak oluşan bir hatayı çözmek içinde gece gündüz mesai harcar ve derhal çözüme kavuşturmak üzere ne gerekiyorsa yapılır..

Sanorza güvenilir mi

Şirket Bilgilerimiz
Ticari Ünvan  Sanroza Kuyumculuk Dış Ticaret Limited Şirketi
Adres  Mercan Mah. Mercan Cad. No:22/115  Fatih / İstanbul
Tel  0850 840 62 72 - 0212 909 02 32
Oda No  533285
Mersis   02955035044500018
Vegi No  2950 350 445 / Hocapaşa V.D.
Marka Tescil   2016 / 62706 (Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil No

sanroza güvenilir mi

  "Güvenli ve Hesaplı Alışverişin Adresi Sanroza! "

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim için Tıklayınız!

 

Etiket: sanroza şikayet, sanroza güvenilir mi, sanroza kuyumculuk güvenilir mi