Hakkımızda

"Japonya'da baharın gelişini müjdeleyen rüzgarın adıdır, Sanroza"

Sanroza.com'da Kadın ve Erkek en yeni model binlerce ürün içerisinden gümüş kolye modellerinden, gümüş yüzüğe, gümüş küpeden, gümüş bilekliğe ve gümüş şahmeran gibi tüm takı aksesurar ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanız ve sevdiklerinize 925 ayar şık bir gümüş takı hediye ederek onları mutlu edebilmeniz amacı ile kurulmuş, bir tıkla ulaşabileceğiniz etkin ve hızlı çözüm üreten online gümüş takı sitenizdir.
 
İade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunan sanroza.com'da üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere ulaşabilir, üye olarak en yeni modayı ve en güncel trendleri yakından takip edebilirsiniz.
 
Sizde hemen hesaplı alışverişin adresi Sanroza Kuyumculuktan sipariş vermek için www.Sanroza.com'u ziyaret edin veya 0553 761 72 62 numaralı telefonu arayın, siparişiniz ücretsiz aynı gün kargo ile kapınıza gelsin.
 
En yeni moda gümüş ürünlere bir tıkla sahip olmanız için çalışıyoruz!
 
Şirket Bilgilerimiz
Ticari Ünvan Sanroza Kuyumculuk Dış Ticaret Limited Şirketi
Adres Mercan Mah. Mercan Cad. No:22/115  Fatih/İstanbul
Tel 0553 761 72 62
Oda No 533285
Mersis  0295035044500018

 

Sanroza.com; T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından doğrulanmıştır. ETBİS kayıt sorrgulama için aşağıdaki karekod logo üzerine tıklayabilir yada akıllı telefonunuzdan barkodu okutabilirsiniz.
 
 
 Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir.
 
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), başlıca e-ticaret sitelerinin kayıt altına alınması ve e-ticaret verilerinin merkezi bir yerde toplanıp işlenerek istatistiksel bilgilere dönüştürülmesi amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir.
 
 Güvenli alışverişin adresi Sanroza..
 

 Site içeriği izinsiz kopyalanamaz. © 2004 - 2022 Sanroza.com her türlü değişiklik hakkını saklı tutar.