İLETİŞİM

Sanroza.com Müşteri Hizmetleri olarak, sorularınıza cevap verebilmek ya da hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz için, Sanroza Müşteri Hizmetleri'ni 0553 761 72 62 'yi tuşlayarak Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

 

İletişim

Müşteri Hizmetleri

   0553 761 72 62

WhatsApp 

Sipariş & Destek Hattı  

      WhatsApp için tıklayınız!

 
 
 
 
 
 
 
 

 İletişim Formu için  Tıklayınız!  

 

Çağrı Merkezimiz aşağıda belirtilen saatlerde Müşteri Temsilcilerimize bağlanarak hizmet, Üyelik, Ödeme, Sipariş, Teslimat, Fatura, İade İşlemleri ve tüm sorularınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

 

Sanroza.com Hizmet Saatleri

| Pazartesi-Cuma :

10:00 - 18:00 |

| Cumartesi :

10:30 - 17:00 |

 

Belirtilen gün ve saatler dışında, soru, şikayet ve önerileriniz için Sanroza.com'a üye olarak üyelerimize özel ticket sistemiyle sorularınızı offline olarak bize ulaştırabilirsiniz. Bize ulaşan Ticketlar (sorularınız) en kısa sürede tarafımızca cevaplanarak sizler ile paylaşılacaktır.

 

 Ticket Sistemi Nasıl Çalışmaktadır? 

- Ürünlerimiz yada hizmetlerimiz hakkında her türlü sorun yada sorununuzu, "Hesabım" bölümü içerisindeki, "Ticket İşlemleri" sayfası içerisindeki, "Yeni Ticket Oluştur" butonuna tıklayarak çıkan formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

- Bize iletmiş olduğunuz ticketlar müşteri temsilcilerimiz tarafından en kısa sürede cevaplanarak size iletilecektir.
- Cevaplanmış ticketlarınızı "Ticket İşlemleri" sayfası altındaki "Tüm Ticketlarımı Göster" butonuna tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda ayrıntılı cevap isteyebilirsiniz.

 

Keyifli alışverişler dileriz...

 

SANROZA.com | Sanroza Kuyumculuk Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Mercan Mah. Mercan Cad. No:22/115  Fatih/İstanbul

Tel    : 0553 761 72 62