Tüm Siparişler, Ücretsiz Aynı Gün Kargo


Sanroza.com Aynı Gün Kargo Hakkında Detaylar


Sanroza.com'dan satın almış olduğunuz ürünler Saat: 16:30 'a kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargolanır. Gün içerisinde 16:30'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler 1 gün sonra işleme alınır. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. Türkiye geneli gönderiler anlaşmalı Aras kargo firması aracılığı ile gerçekleştirilir. Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul'a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Sanroza'ya ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır. Gönderilerde; Cuma günü verilen siparişler kargo firmaları Cumartesi günü saat:13:00'a kadar çalıştığından genelde ilk iş günü günü dağıtıma çıkar. Resmi tatil ve hafta sonu günleri "Aynı gün kargo" kapsamı dışındadır.
 
Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?


Türkiye Geneli
Kredi kartı ve Havale - Eft ile yapılan ödemelerde siparişleriniz tutar gözetilmeksizin ücretsiz kargo olarak teslim edilecektir. 


Kapıda Ödeme Ücreti
Sanroza.com'da alışverişlerde kargo bedeli ödenmemektedir. Ancak kargo firmalarının kapıda ödeme hizmet bedeli olarak almış oldukları tutar, "Kapıda Nakit Ödeme" ile oluşturulan siparişlerde 4.00 TL,  "Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme" ile oluşturulan siparişlerinizde 5.00 TL kargo hizmet bedeli sipariş tutarınıza eklenmektedir.
Ödeme seçeneklerini Sepete ekle ve alışverişi tamamla sekmelerinde ilerleyerek seçmeniz mümkündür. 
 
Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@sanroza.com adresinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarından; Aras Kargo ile çalışıyoruz.
 
Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz.
 
Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat talebini siparişinizi oluştururken teslimat notuna yazamanız gerekmektedir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.