42%
562,35 TL 324,90 TL

Sepette 276,1700 TL

42%
562,35 TL 324,90 TL

Sepette 276,1700 TL

Sepette +%15 İNDİRİM!

Sepette 246,4100 TL

Ürün Tükendi

Sepette +%15 İNDİRİM!

Sepette 293,1700 TL

Ürün Tükendi
KATEGORİDE ÇOK SATANLAR

Kuvars Taşlı Gümüş Kolye

Günlük yaşamın içerisinde, birden fazla kombin stilleri yaratılıyor. Kombin yapmak için, takı türleri önemli bir yere sahiptir. Özellikle kuvars taşlı gümüş kolye ile kırmızı bir elbise giyilebilir. Altına giyilen topuklu bir ayakkabı sayesinde hoş bir görünüm meydana geliyor. Yine aynı şekilde kuvars kolyelerinin kendi arasında birden fazla rengi ve çeşitleri vardır. Düğün veya eğlenceli bir partiye gitmek için hazırlanan bir bayan, kuvars yeşil taşlı gümüş bir kolye takabilir. Beyaz bir topuklu ayakkabı ve çanta ile gidilecek ortama artık hazırdır. Mavi bir kuvars taşlı gümüş kolye, iş toplantılarına ya da önemli bir iş görüşmesine gidileceği zaman takılabilir. Mavi bir elbisenin üzerine takılacak olan mavi kuvars taşlı gümüş kolye, mantıklı bir seçimdir. 

Kuvars Taşlı Gümüş Kolye Sayesinde Kombinler Yaratmak

Kuvars taşlı gümüş kolye sayesinde, çeşitli kombinler her daim yaratılabilir. Değişik renkte gümüş taşları ile her elbisenin üzerinde ahenk içinde uyum sağlar. Pembe bir abiyenin üzerine, pembe kuvars taşlı gümüş kolye takılabildiği gibi, uzun bir pembe elbisenin üzerine de takılabilir. Taşların doğal bir elementten meydana gelmesi, hoş bir görselliği meydana getiriyor. Taş sağlam bir şekilde yapıştırıldığı için, kolye üzerinden yapısal anlamda kolay kolay düşmez. Gümüşten oluştuğu için, kırılmaz ve zedelenmez. Sarı bir kumaş pantolonun üzerine, beyaz bir t-hirt giyilip üzerine de sarı kuvars taşlı gümüş bir kolye takılarak kombin oluşturulur. Kuvars taşlı gümüş kolye, yapısal ve görsellik açısından her bayana lazımdır.

Kuvars Taşlı Gümüş Kolye Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Kuvars taşlı gümüş kolye fiyatları, farklılık gösteriyor. Renk, stil ve büyüklük oranlarına göre fiyatlar azalıyor ya da artıyor. Yıldız şeklindeki kuvars taşlı bir kolye doksanlarda bir maddiyata sahipken, mavi kuvars taşlı bir kolye ise yüzletmiş gibi bir maddiyata sahip olabiliyor. Kolye almak isteyen kişiler, sitemiz üzerinden istedikleri soruların cevaplarını bulabilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirler.