Yeni 30%
165,90 TL 114,80 TL
28%
160,80 TL 114,80 TL
33%
165,90 TL 109,80 TL
Yeni 26%
170,80 TL 124,80 TL
35%
170,80 TL 109,80 TL
KATEGORİDE ÇOK SATANLAR

Nazar Boncuklu Kolye 

Göz değmesini engelleyici bir enerjisinin olduğuna inanılan nazar boncuğu, birçok aksesuarda kendine yer etmiştir. Göz boncuğu olarak da bilinir ve tarih boyunca kullanılmıştır. Kötü enerjiye karşı kalkan görevi gördüğüne inanıldığı için bebeklerde de çokça tercih edilir. Genel olarak mavi tonlarında tasarlanan nazar boncuklu kolye çeşitli renklerde de üretilmektedir. Takı sektöründeki modası hiç geçmeyen nadir parçalardandır. Pek çok kıyafetin kombinlenmesinde tamamlayıcı bir aksesuar olarak takılabildiğinden fazla talep gören ürünler arasındadır. 

Zincirinin 925 ayar gümüş olması, sokak stilini yansıtmak için idealdir. Zirkon taşlı detayı ise, takı dünyasının vazgeçilmezleri arasındadır. Uykusuzluğa, zihin yorgunluğuna, dengeye iyi geldiği bilinen zirkon taşı ile nazar boncuğunun tılsımlı enerjisi birleşince ortaya tercih edilesi bir ürün çıkmaktadır. Sadeliği ve şıklığı bir arada barındıran kolyenin rose kaplama olması ayrı bir hava katmaktadır.

Nazar Boncuklu Kolye Nasıl Kombinlenir?

Nazar Boncuklu Gümüş Kolye casual giyimden klasik giyime pek çok tarzda kullanılabilecek alternatif bir üründür. Gümüş madeninden yapılıyor olması, giyime hem spor hem de şık bir ambiyans verir. Nazar boncuklu kolye, birden fazla kolye ile takıldığında çok daha zengin bir görünüm katar. Sadeliği tercih edenler ise, tek başına da takabilir. Farklılığı seven moda meraklıları uzunlu kısalı zincirlerle takarak değişik kombinler oluşturabilirler. Nazar boncuğu ile aynı esintileri taşıyan yüzük, küpe ve bileklik tamamlayıcı olarak takılabilir. Nazar boncuğu figürünün takı dünyasındaki yeri son derece önemlidir. Bu sebeple takı tasarımcıları her geçen gün bu anlamlı figüre yeni esintiler ekleyerek modernize etmektedirler. Her biri birbirinden farklı tasarlanmış bu hoş detaylara sahip ürünü, özel kutusu ile online olarak sitemizden temin edebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.