Sanroza Ödeme


Sanroza.com olarak ödemeleriniz kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.


- Kredi Kartı ile
- Havale / EFT ile +%5 İndirim
- Kapıda Kart&Nakit ödeme


Kredi Kartı ile Ödeme
Sanroza.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.


Not: 27.09.2016 tarihinde Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklik sebebiyle, Sanroza.com üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. Yönetmeliğin ilgili kısmını aşağıda paylaşıyoruz.
"...Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz"

 

Kapıda Ödeme

Sipariş ücretini Aras Kargo aracılığı ile Kapıda Nakit yada Kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi ve WhatsApp Sipariş Hattı

0850 840 62 72'nolu Müşteri Hizmetleri numaramızdan, 0553 761 72 62'nolu WhatsApp hattımızdan sipariş verebilir, Kapıda Nakit veya Kredi Kartı yada Havale- EFT ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.


Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde; ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 3 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.
Havale ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki 4 haneli sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. EFT işlemleriniz sırasında alıcı kısmına firma ünvanımız olan Sanroza Grup Elektronik Hizmetler İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret yazmanız gerekmektedir. Böylelikle yapacağız ödeme tarafımıza daha hızlı ulaşacaktır. Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:


- Hesap Adı: Sanroza Kuyumculuk Dış Tic. Ltd. Şti.
 
- Yapı Kredi Bankası A.Ş.
- Şube:  Beşiktaş | Şube Kodu: 014 | Hesap No: 51679359
- IBAN: TR06 0006 7010 0000 0051 6793 59