Sanroza Yorumlar ve Neden Güvenilir Mağaza?


( Sanroza Kuyumculuk, N11 ve Gittigidiyor ve Hepsiburada platformlarının başarılı mağazası ve ürün tedarikçisidir. Yüzlerce müşterimizden bir kısmının yaptığı Yorum ve Değerlendirmeye göz atabilirsiniz.)

 

  Sanroza Kuyumculuk yüzlerce Gümüş takı modelini birçok araştırma ve testler sonrası Stüdyoda telifli olarak özenle resimletir. Satışa hazır ürünlerimiz üzerinde Sanroza filigranı vardır. Resimlerde oynama düzeltme yapılmaz, sizlerden gelen mesajlar da resimden daha güzel cümlesi bizleri mutlu etmektedir. Sizlerin beğenisine sunduğumuz her ürünün daima arkasında durur ve 1 yıl garanti veririz.   


   Bizlere herzaman ulaşabilmeniz için 7/24 aktif Sanroza.com sitemiz ve Çağrı merkezimiz (09:30 / 21:30) ile WhatsApp ekibimize (09:30 / 23:59)  mesajınız yada göndermiş olduğunuz mailler bize ulaştığı anda en kısa sürede cevaplanır ve çözüme kavuşturulur. 

 

   Sipariş Sanroza'ya ulaştığında, ekibimizde ilk gün aldığımız 1'nolu siparişteki gibi tatlı bir telaş başlar. İnsanın ve teknolijinin birleştiği heralanda istemeden de olsa hatalar olabilir. Sanroza'da hata oranı %1'in altındadır. Ancak oluşan bir hatayı çözmek içinde gece gündüz mesai harcar ve derhal çözüme kavuşturmak üzere ne gerekiyorsa yapılır..

 

  "Güvenli ve Hesaplı Alışverişin Adresi Sanroza! "


 Sanroza Yorumlar 

-  N11  Yorumlar 

-  Gittigidiyor Yorumlar 

 

 

Neden Sanroza Güvenilir Mağaza  Tıklayınız?  


* Sitemizin alt kısmında  Yasal haklarınız - Sözleşmeler, Neden güvenli alışveriş ve İletişim bilgilerimiz gibi tüm sorulara cevap bulabilir yada Sanroza ile iletişime geçebilirsiniz.