SIKÇA SORULAN SORULAR

Aynı gün kargo 15:00'a kadar verilen siparişleriniz 1 iş günü içerisinde kargolanacak ve Sms- e mail ile bilgilendirileceksiniz. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında Sanroza tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0850 840 62 72 numara ile yada info@sanroza.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Sanroza.com’a iade edilir. Bir Kargo bedeli düşülerek ücret iadeniz yapılır.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapamazsınız. Tüm bankaların visa/master kartları geçerlidir.
Alışverişlerinizde Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kargo firması Kapıda nakit ödeme için 6,90 TL - Kapıda Kredi kartı için 7,90 TL hizmet bedeli almaktadır.
İlgili yönetmelik gereği Altın, Gümüş gibi ürünlerde taksit yapılmamaktadır.
Alışverişlerinizde Havale seçeneğini kullanabilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde %5 indiriminden faydalanbilirsiniz. Sistem tarafından havale ile ödemeyi seçerseniz otomatik olarak indirim yapılacaktır.