Loading..
   < >
   Yılbaşı Hediyeleri
   2017'nİn kum saati dolmak üzere..  Son kum tanesinin düşmesine çok az bir süre kaldı..  Yok satan Yılbaşı Hediyeleri.. Gümüş Kolye Takı Modelleri... 
   Sokaklar ve alışveriş merkezlerindeki süslenmiş çam ağaçları.. Piyango bileti satıcıları önündeki kuyruk..
   Yaklaşan yeni yılın hareketliliği çoktan başladı.
   Yeni yıla kısa bir zaman kala, sevdiklerinizin 2018’e güzel bir başlangıç yapması temennisiyle onlara Sanroza sitemizden yılbaşı hediyeleri almak yeni yıla mutlu bir giriş yapmanın en güzel yolu olacaktır. Yılbaşı hediyesi diğer özel günlerde alınan hediyelere nazaran herzaman daha çok mutluluk verir. Çünkü herkesin yeni yılda birşeylerin daha iyi olacağına dair beklentileri vardır. İlk jestin sizden gelen bir hediye olması büyük bir mutluluk yaratacaktır. Bütçenize uygun, her yaştan sevdiğinize veya büyüklerinize hediye edebileceğiniz, binlerce alternatif hediye arasından en güzel yılbaşı hediyelerini sizler için seçtik. Güzel bir yılbaşı mesajı ile sembolik de olsa bir hediye, sizin ve sevdiklerinizin yılbaşı akşamına mutluluk ve renk katacaktır .
   Yılbaşı Hediye Önerileri - Hediye Kolye, Sevgiliye Hediye Kolye
   Sevdiğiniz birine hediye vermek sadece doğum günü veya özel günlerle sınırlanmaması gereken hoş, nezaket dolu bir davranıştır. 31 Aralık akşamı saatler gece yarısına az bir süre kala sevdiğiniz insanların yeni yıla mutlu girmelerini sağlayarak, onları yılın ilk mutlu edeni olmak için küçük süpriz hediyeler vermek güzel bir jesttir.
   Peki, Yılbaşı hediyesi olarak ne alınabilir?
   #1 Yılbaşı Temalı Hediyelikler
   Günün anlam ve önemine vurgu yapan, yılbaşı silüetini tamamlayan dekoratif ürünler en çok satılan ürünlerin başında gelir. Dekoratif minyatür yılbaşı ağacı, kardan adam temalı süs eşyaları ve takı - aksesuarlar, kış mevsimi manzaralı tablolar, kar küreleri bu yılı anımsatacak hoş yılbaşı hediyelikleri olabilir.
   #2 Yeni Yıl Boyunca Kullanabileceği Hediyeler
   Gümüş Takı Kolye gibi veya gündelik hayatta giyilebilir kullanılabilir hediyeler her daim özel günlerin kurtarıcısı olur. Çünkü genelde kullanılabilen hediyelerin mutlu etme potansiyeli oldukça yüksektir. Klasik kesim bir gömlek, kaliteli kumaştan bir atkı-bere, kış mevsimine uygun bir parfüm veya şık bir saat bu grubun çok tercih edilen yılbaşı hediyeleri arasında üst sıralarda yer alır.
   #3 Kişiye Özel Hediyeler
   Üzerine hediyeyi vermek istediğiniz kişinin ismini veya mesajını yazdırabildiğiniz hediyelikler, kendi özgün hediyesini almak isteyenler için en iyi tercihlerden biri olacaktır. İsim yazdırılabilir kalem setleri, tavlalar veya kupa bardaklar ile bonnyfood ürünleri yılbaşında farklı bir hediye vermek isteyenler için güzel alternatifler olacaktır.
   #4 Çok İstediği Sürpriz Hediye
   Yıl boyunca farkında olmasakta bazen bir elbise, bir telefon veya hoş bir saat için "çok beğendim!" dediğiniz olmuştur muhakkak. Peki yılbaşı gecesi o çok istediğiniz elbisenin hediye edilmesi sizi mutlu etmez miydi? Empati yaptığınızda bile mutlu olduğunuzu hissediyorsanız, bir şeyi çok isteyip alamadığını düşündüğünüz bir sevdiğiniz için yılbaşında ona heves ettiği hediyeyi almak onu ne kadar mutlu eder düşünün.
   Yılbaşı'nın ana teması mutluluktur. Çünkü biten bir yılı acısıyla tatlısıyla uğurlarken gelecek yeni yıldan beklentimiz öncelikle mutluluk olmalıdır. Mutluluk paylaşılan bir şey olduğu için çevrenizdekilerle paylaşabildiğiniz mutluluklar en güzel olandır. Güzel sözler, küçük jestler, sürpriz armağanlar ile yılbaşında mutlu edip - mutlu olmak tamamen sizin elinizde!
   Yılbaşı Programınız Hazır mı?
   Yılbaşı Hediyeleri
   2017 Yılbaşı programınızı oluşturduysanız, hediye verme anı için de hazırlık yapmanızı tavsiye ederiz. Kuru kuru tebrik yerine sembolik de olsa küçük bir hediye çok iş görecektir. 2017'ye ve yeni yıla dair güzen temenniler eşliğinde verildiğinde mutluluk endeksi yüksek bir an için tüm şartlar sağlanmış olur.
   Yılbaşında sevdiğiniz birinden yılbaşı hediyesi almak çok tahmin edilebilir bir durum olmadığı için "sürpriz hediye" kavramını en iyi tanımlayan zamanlardan biridir. Beklenmedik hediyeler genelde en fazla mutluluk veren hediyelerdir. Özellikle sevgiliye yılbaşı hediyesi almak size oldukça fazla bonus puan kazandıracaktır.
   Süre Daralıyor! Acele Edin
   Yeni yıla 20 günden az bir süre kaldı ve henüz hediyenizi almadıysanız acele etmenizde fayda var.
   Son güne bırakılan yılbaşı hediye seçimleri genelde hüsranla sonuçlanır ki; son gün yoğunluğunda hem içinize sinen yeni yıl hediyesini bulamayabilir veya kargo yoğunluğu sebebiyle teslim almanız gecikebilir.
   Özellikle sevgiliye yılbaşı hediyesi alacaksanız hala düşünmek, araştırmak için vaktiniz varken bu imkanı kullanmanızı tavsiye ederiz.  Sevgiliye Hediye Kolye, Yılbaşı Hediyeleri Sanroza'da!
   Yeni Yılınız Kutlu Olsun!
   Kutup Yıldızı Gümüş Kolye - Kutup Yıldızı Kolye
   ₺79,90 KDV Dahil
   ₺114,00 KDV Dahil
   %30 İndirim
   %30İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün

   Yıldız Gümüş Kolye

   ₺69,90 KDV Dahil
   ₺104,90 KDV Dahil
   %33 İndirim
   %33İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   Kar Tanesi  Zirkon Taşlı Gümüş Kolye
   ₺69,90 KDV Dahil
   ₺100,00 KDV Dahil

   Kalpli Sonsuzluk Gümüş Kolye

   ₺79,90 KDV Dahil
   ₺105,00 KDV Dahil
   %24 İndirim
   %24İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   Hayat Ağacı Gümüş Kolye
   ₺69,90 KDV Dahil
   ₺95,00 KDV Dahil
   Akuamarin Damla Gümüş Kolye - Akuamarin Kolye
   ₺69,90 KDV Dahil
   ₺94,90 KDV Dahil
   İtalyan Gümüş Kolye
   ₺99,90 KDV Dahil
   ₺124,90 KDV Dahil
   %20 İndirim
   %20İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün

   Sonsuzluk Kolyesi İsimli 

   ₺74,90 KDV Dahil
   ₺104,90 KDV Dahil
   Renkli Zirkon Taşlı Gümüş Kolye
   ₺79,90 KDV Dahil
   ₺120,00 KDV Dahil
   Kelebek Kolye
   ₺79,90 KDV Dahil
   ₺99,00 KDV Dahil
   %19 İndirim
   %19İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   Sanroza Collection Mor Hydro Kuvars Taşlı Gümüş Kolye
   ₺194,00 KDV Dahil
   ₺260,00 KDV Dahil

   Şans Kolyesi

   ₺79,90 KDV Dahil
   ₺119,90 KDV Dahil
   Kar Tanesi Kolye Gümüş
   ₺84,90 KDV Dahil
   ₺114,00 KDV Dahil
   %26 İndirim
   %26İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   İtalyan Uzun Gümüş Kolye
   ₺79,90 KDV Dahil
   ₺114,90 KDV Dahil
   %30 İndirim
   %30İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   Yıldız Gümüş Kolye
   ₺74,90 KDV Dahil
   ₺120,00 KDV Dahil

   Yaprak Gümüş Kolye | Gümüş Yaprak Kolye

   ₺82,00 KDV Dahil
   ₺115,00 KDV Dahil
   %29 İndirim
   %29İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün